Hvem er vi?

Utviklingsenheten VT+ er et kunnskapsrikt og engasjert team som besitter kompetanse innen statistikk og analyse, kart og kartanalyse, og kommunikasjon. VT+ har ansvar for regional kunnskapsutvikling, og et av våre viktigste mål er å formidle kunnskap fra Vestfold og Telemark til et bredt publikum på en god og lettfattelig måte.
Kjersti Norgård Aase

Teamleder Vestfold og Telemark+

kjersti.aase@vtfk.no

414 53 673

Even Sannes Riiser

Rådgiver statistikk og analyse

even.sannes.riiser@vtfk.no

98083312

Kjell-Tore Haustveit

Rådgiver GIS, kart og kartanalyser

kjell-tore.haustveit@vtfk.no

951 80 420

Lisa Halvorsen

Trainee statistikk og analyse

lisa.w.halvorsen@vtfk.no

454 63 435

Ellen Just Hansen

Rådgiver kommunikasjon, statistikk og analyse

ellen.just.hansen@vtfk.no

936 69 307

Erling Kielland Servoll

Rådgiver statistikk og analyse

erling.kielland.servoll@vtfk.no

90826683

Elizabeth Peckel (permisjon)

Rådgiver GIS, kart og kartanalyser

elizabeth.peckel@vtfk.no

98093783