Ansatte

Her finner du Vestfold og Telemark + sine ansatte, hva hver enkelt jobber med og kontaktinformasjon.
Trine Orten Groven

Utviklingsleder for Vestfold og Telemark +

trine.orten.groven@vtfk.no

986 45 613

Kjersti Norgård Aase

Rådgiver statistikk og analyse

kjersti.aase@vtfk.no

414 53 673

Erling Kielland Servoll

Rådgiver statistikk og analyse

erling.kielland.servoll@vtfk.no

90826683

Sondre Varpe

Masterstudent i samfunnsanalyse (USN) / Rådgiver

sondre.varpe@vtfk.no

91190770

Ellen Just Hansen

Rådgiver kommunikasjon, statistikk og analyse

ellen.just.hansen@vtfk.no

936 69 307

Even Sannes Riiser

Rådgiver statistikk og analyse

even.sannes.riiser@vtfk.no

98083312

Elizabeth Peckel

Rådgiver GIS, kart og kartanalyser

elizabeth.peckel@vtfk.no

98093783

Kjell-Tore Haustveit

Rådgiver GIS, kart og kartanalyser

kjell-tore.haustveit@vtfk.no

951 80 420