Gruppeledere

Arbeiderpartiet

Sven Tore Løkslid (Ap)

Fylkesvaraordfører, leder av partssammensatt utvalg, leder av valg- og reglementsnemnd, gruppeleder

sven.tore.lokslid@vtfk.no

976 98 619

Høyre

Gunn Marit Helgesen (H)

gunn.marit.helgesen@vtfk.no

917 40 802

Senterpartiet

Jan Thorsen (SP)

jan.thorsen@vtfk.no

976 67 590

Fremskrittspartiet

Thorleif Fluer Vikre (FrP)

thorleif.vikre@vtfk.no

901 16 311

Miljøpartiet De Grønne

Harald Moskvil (MDG)

harald.moskvil@vtfk.no

909 45 800

Sosialistisk Venstreparti

Ådne Naper (SV)

Leder i hovedutvalg for klima, areal og plan

aadne.naper@vtfk.no

993 83 783

Kristelig Folkeparti

Hans Edvard Askjer (KrF)

hans.edvard.askjer@vtfk.no

950 41 887

Venstre

Kåre Pettersen (V)

kaare.pettersen@vtfk.no

990 22 385

Rødt

Maren Njøs Kurdøl (Rødt)

maren.njos.kurdal@vtfk.no

958 24 866

Folkets parti FNB

Arne Helge Jakobsen (FP)

arne.helge.jakobsen@vtfk.no

960 12 830

Publisert: 28.05.2019 Oppdatert: 07.01.2022 kl.09.31