462

Gruppeledere

Arbeiderpartiet

Sven Tore Løkslid (Ap)

Fylkesvaraordfører, leder av partssammensatt utvalg

sven.tore.lokslid@vtfk.no

976 98 619

Høyre

Gunn Marit Helgesen (H)

gunn.marit.helgesen@vtfk.no

917 40 802

Senterpartiet

Kathrine Kleveland (Sp)

kathrine.kleveland@vtfk.no

928 25 162

Fremskrittspartiet

Frode Gaasland Hestnes (FrP)

frode.hestnes@vtfk.no

924 45 529

Miljøpartiet De Grønne

Harald Moskvil (MDG)

harald.moskvil@vtfk.no

909 45 800

Sosialistisk Venstreparti

Ådne Naper (SV)

Leder i hovedutvalg for klima, areal og plan

aadne.naper@vtfk.no

99 38 37 83

Kristelig Folkeparti

Hans Edvard Askjer (KrF)

hans.edvard.askjer@vtfk.no

950 41 887

Venstre

Kåre Pettersen (V)

kaare.pettersen@vtfk.no

990 22 385

Rødt

Maren Njøs Kurdøl (Rødt)

maren.njos.kurdal@vtfk.no

958 24 866

Folkeaksjonen Nei til mer bompenger

Portrett Arne Helge Jakobsen (FNB).JPG
Arne Helge Jakobsen (FNB)

arne.helge.jakobsen@vtfk.no

Oppdatert: 27.11.2019