3186

Hovedutvalg for næring og reiseliv

Hovedutvalget behandler blant annet saker om regional utvikling innen forskning og innovasjon, næringsutvikling, konsesjonssaker for mini- og mikrokraftverk, turisme og marine ressurser.

Medlemmer av hovedutvalg for næring og reiseliv 2019-2023

Truls Vasvik (Ap)

Leder i hovedutvalg for næring og reiseliv

truls.vasvik@vtfk.no

97 71 75 66

Rikke Oline Grava (Ap)

rikke.oline.grava@vtfk.no.

405 41 525

Lise-Marie Sommerstad (Sp)

413 07 597

Anne Line Ruhs Nilsson (MDG)

anne.nilsson@vtfk.no

913 29 540

Elise Andersen (FrP)

elise.andersen@vtfk.no

Veslemøy Wåle (H)

veslemoy.waale@vtfk.no

917 03 385

Irene Bordier Haukedal (Ap)

irene.haukedal@vtfk.no

481 73 740

Per-Asbjørn Andvik (Sp)

perasborn.andvik@vtfk.no

957 45 114

Tobias Drevland Lund (Rødt)

tobias.drevland.lund@vtfk.no

905 77 024

Harald Kinck (FrP)

harald.kinck@vtfk.no

994 69 000

Jan Birger Løken (H)

jan.birger.loken@vtfk.no

907 59 549

Møteplan

Her finner du en oversikt over møter, saker, dokumenter og representanter for hovedutvalg for næring og reiseliv.