Hovedutvalg for næring og reiseliv

Hovedutvalget behandler blant annet saker om regional utvikling innen forskning og innovasjon, næringsutvikling, konsesjonssaker for mini- og mikrokraftverk, turisme og marine ressurser.

Medlemmer av hovedutvalg for næring og reiseliv 2019-2023

Tone Berge Hansen (Ap)

Leder av hovedutvalg for næring og reiseliv og leder for hovedutvalg Telemark

tone.hansen1@vtfk.no

901 39 674

Fabian Wahl Sandvold (Ap)

fabian.wahl@vtfk.no

404 71 330

Lise-Marie Sommerstad (Sp)

413 07 597

Anne Line Ruhs Nilsson (MDG)

anne.nilsson@vtfk.no

913 29 540

Elise Andersen (FrP)

elise.andersen@vtfk.no

Bilde av Kari Rasmussen (H)
Kari Rasmussen (H)

kari.rasmussen@vtfk.no

928 01 882

Irene Bordier Haukedal (Ap)

irene.haukedal@vtfk.no

481 73 740

Per-Asbjørn Andvik (Sp)

perasborn.andvik@vtfk.no

957 45 114

Jan Birger Løken (H)

jan.birger.loken@vtfk.no

907 59 549

Andre Heggheim (R)

andre.heggheim@vtfk.no

934 39 907

Henriette Fluer Vikre (FRP)

henriette.fluer.vikre@vtfk.no

992 05 729

Møteplan

Her finner du en oversikt over møter, saker, dokumenter og representanter for hovedutvalg for næring og reiseliv.