Oppfølgingstjenestens avdelinger og kontakter

.
OT - administrasjon

Besøksadresse: Nordbyen 40, 3111 Tønsberg
Postadresse: Vestfold og Telemark fylkeskommune, Postboks 2844, 3702 Skien
Telefon: 33 34 40 60
E-post: otppt@vtfk.no

Stein Aanes, seksjonsleder
90 65 87 02, stein.aanes@vtfk.no

Eva Skage, teamleder Oppfølgingstjenesten 
99 56 39 97, eva.skage@vtfk.no

Monica M. Brekke, kontorleder
91 69 36 06, monica.brekke@vtfk.no

Katrine Rimstad, prosjekt «Kortere vei til riktig læreplass»
90 93 73 85, katrine.rimstad@vtfk.no

Eva Kittelsen, prosjekt opplæring
41 47 21 77, eva.kittelsen@vtfk.no

Anneline Thommesen, prosjekt opplæring
91 63 56 55, anneline.thommesen@vtfk.no

OT avdeling Horten

Tilbyr oppfølging til ungdom i Horten, Holmestrand og deler av Tønsberg kommune
Skoler: Horten, Holmestrand og Sande VGS

Besøksadresse: Brochs gt.7, 3181 Horten
Postadresse: Vestfold og Telemark fylkeskommune, Postboks 2844, 3702 Skien

Linda Kvalheim, fagkoordinator OT Horten
93 85 31 32, linda.kvalheim@vtfk.no

Nina Ekstrøm, rådgiver OT Horten
41 68 82 88, nina.ekstrom@vtfk.no

Odd Carm, rådgiver OT Horten
95 93 49 34, odd.carm@vtfk.no

Cicilie V. Hanstensen, rådgiver OT Horten
99 30 65 25, cicilie.hanstensen@vtfk.no

Anne Karin L. Hansen, rådgiver OT Horten
99 15 84 05, anne.hansen@vtfk.no

OT avdeling Tønsberg

Tilbyr oppfølging til ungdom i Tønsberg og Færder kommuner
Skoler: Færder, Re, Greveskogen, Nøtterøy VGS

Besøksadresse: Nordbyen 40, 3111 Tønsberg
Postadresse: Vestfold og Telemark fylkeskommune, Postboks 2844, 3702 Skien

Stig Morten Høihilder, fagkoordinator OT Tønsberg
92 09 17 41, stig.hoihilder@vtfk.no

Hanne K. Gjerløw, rådgiver OT Tønsberg
92 64 06 77, hanne.gjerlow@vtfk.no

Beathe Øverjordet, rådgiver OT Tønsberg
92 29 89 92, beathe.overjordet@vtfk.no

Vibeke S. Holth, rådgiver OT Tønsberg
48 07 96 35, vibeke.holth@vtfk.no

Ellen Marie Hansen, rådgiver OT Tønsberg
99 27 44 95, ellen.marie.hansen@vtfk.no

Line Beate Sollie, rådgiver OT Tønsberg
98 62 65 14, line.beate.sollie@vtfk.no

Dag Halvorsen, rådgiver OT Tønsberg
95 75 80 65, dag.halvorsen@vtfk.no

OT avdeling Sandefjord

Tilbyr oppfølging til ungdom i Sandefjord kommune
Skoler: Sandefjord VGS, Melsom VGS

Besøksadresse: Breiliveien 45, 3217 Sandefjord
Postadresse: Vestfold og Telemark fylkeskommune, Postboks 2844, 3702 Skien

Tom Mørk, fagkoordinator OT Sandefjord
91 12 28 69, tom.mork@vtfk.no

Anita I. B. Lilleås, rådgiver OT Sandefjord
47 60 09 17, anita.lilleaas@vtfk.no

Gunveig Bredal, rådgiver OT Sandefjord
99 02 31 12, gunveig.bredal@vtfk.no

 

OT avdeling Larvik

Tilbyr oppfølging til ungdom i Larvik kommune
Skole: Thor Heyerdahl VGS

Besøksadresse: Skiringsalsgata 30, 3255 Larvik
Postadresse: Vestfold og Telemark fylkeskommune, Postboks 2844, 3702 Skien

Bård Haga, fagkoordinator OT Larvik
99 58 60 45, baard.haga@vtfk.no

Marie Rotmo, rådgiver OT Larvik
97 06 36 75, marie.rotmo@vtfk.no

Fredrik Purser, rådgiver OT Larvik
41 41 18 98, fredrik.purser@vtfk.no

Therese Sando, rådgiver OT Larvik
95 15 30 90, therese.sando@vtfk.no

OT Vestmar

Tilbyr oppfølging til ungdom i Drangedal og Kragerø kommuner
Skole: Kragerø VGS

Besøksadresse: Frydensborgveien 9-11, 3772 Kragerø
Postadresse: Vestfold og Telemark fylkeskommune, Postboks 2844, 3702 Skien

Siri Dørdal Gunstensen, rådgiver OT Vestmar 
45 23 02 21, siri.gunstensen@vtfk.no

OT Vest-Telemark

Tilbyr oppfølging til ungdom i Nissedal, Fyresdal, Kviteseid, Tokke, Seljord og Vinje kommuner
Skole: Vest-Telemark vgs, avd. Dalen og Seljord

Besøksadresse: Storvegen 195, 3880 Dalen
Postadresse: Vestfold og Telemark fylkeskommune, Postboks 2844, 3702 Skien

Lars Torstein Tomrak, rådgiver OT Vest-Telemark
90 18 43 82 lars.momrak@vtfk.no

OT Øst-Telemark

Tilbyr oppfølging til ungdom i Tinn, Hjartdal og Notodden kommuner
Skoler: Notodden VGS, Rjukan VGS

Besøksadresse: Heddalsvegen 4, 3674 Notodden
Postadresse: Vestfold og Telemark fylkeskommune, Postboks 2844, 3702 Skien

Helga-Marit Bolstad, rådgiver OT Øst Telemark
41 93 03 50, helgamarit.bolstad@vtfk.no

OT Midt-Telemark

Tilbyr oppfølging til ungdom i Midt-Telemark og Nome kommuner
Skoler: Bø vgs, Nome vgs. avdeling Søve og avdeling Lunde

Besøksadresse:Søvevegen 12, 3830 Ulefoss
Postadresse: Vestfold og Telemark fylkeskommune, Postboks 2844, 3702 Skien

Anne Ch. Hermansen, rådgiver OT Midt-Telemark
98 88 32 42, anne.ch.hermansen@vtfk.no

OT Grenland

Tilbyr oppfølging til ungdom i Siljan, Porsgrunn, Bamble og Skien kommuner
Samorganisert med Talenthuset i Skien
Skoler: Skien vgs, Porsgrunn vgs, Hjalmar Johansen vgs, Skogmo vgs, Bamble vgs

Besøksadresse: Olai Skulleruds veg 20, 3730 Skien
Postadresse: Vestfold og Telemark fylkeskommune, Postboks 2844, 3702 Skien

Tone K. Rogne, fagkoordinator OT Grenland
41 23 28 75, tone.rogne@vtfk.no

Siri Dørdal Gunstensen, rådgiver OT Grenland
45 23 02 21, siri.gunstensen@vtfk.no

Bernt Baar Kristoffersen, rådgiver OT Grenland
91 55 54 75, bernt.kristoffersen@vtfk.no

Saranda Kelmendi, rådgiver OT Grenland
47 88 93 50, saranda.kelmendi@vtfk.no

Talenthuset Skien

Talenthuset er et tilbud til ungdom om oppfølging, veiledning og opplæring.  Kompetansesenteret tilbyr opplæring til ungdom i Telemark, OT tilbyr oppfølging og veiledning til ungdom i Grenland og NAV veilederne på huset tilbyr oppfølging av ungdom i Skien.

Besøksadresse: Olai Skulleruds veg 20, 3730 Skien
Postadresse: Vestfold og Telemark fylkeskommune, Postboks 2844, 3702 Skien

Gro Helene Lobben Seth, teamleder Talenthus
94 42 57 62, Gro.Helene.Lobben-Seth@nav.no

Morten Mundal, avdelingsleder Kompetansesenter
90 06 23 44, morten.mundal@vtfk.no

Hege Slåttedalen, instruktør Kompetansesenter
90 62 45 15, hege.slattedalen@vtfk.no

Siri Sellæg, instruktør Kompetansesenter
90 53 45 97, siri.selleg@vtfk.no

Unn-Kristin Jørgensen, instruktør Kompetansesenter
90 09 68 21, unnkristin.jorgensen@vtfk.no

Bjørn Tore Aasen, instruktør Kompetansesenter
90 51 65 48, bjorn.tore.aasen@vtfk.no

Kristoffer Hesthag, instruktør Kompetansesenter
94 80 86 20, kristoffer.hesthag@vtfk.no

Jørn Kjørbekk Aalo, instruktør Kompetansesenter
90 56 80 39, jorn.kjørbekk.aalo@vtfk.no

Terje Sigurdsen, instruktør Kompetansesenter
90 55 78 84, terje.sigurdsen@vtfk.no

Morten Walmann, instruktør Kompetansesenter
90 58 87 32, morten.walmann@vtfk.no

Bent Nordlien, OT-prosjekt 
90 67 28 72, bent.nordlien@vtfk.no

Jill K. Farstad, instruktør Kompetansesenter 
95 21 18 69, jill.karina.farstad@vtfk.no

Ingeborg Heggheim, OT-prosjekt
94 79 81 46, ingeborg.tappel@vtfk.no

Thomas Roligheten, instruktør Kompetansesenter
90 63 29 11, thomas.roligheten@vtfk.no

Ramona Sandersen, instruktør Kompetansesenter
90 27 80 68, ramona.sandersen@vtfk.no

Publisert: 05.02.2020 Oppdatert: 11.09.2020