3707

Ansatte

Det er 23 ansatte i seksjonen for fag- og yrkesopplæring. Seksjonen er fordelt mellom fylkeskommunens to hovedseter Skien og Tønsberg.

Ansatte

Kristina Rabe

Seksjonsleder fag- og yrkesopplæring

kristina.rabe@vtfk.no

900 50 906

Ansatte i Skien

Fagrådgivere i Skien
Jarle Christoffersen

Rådgiver

jarle.christoffersen@vtfk.no

945 05 778

Jarle er fagrådgiver for Elektrofagene.

Ranveig Haglund

Rådgiver

Ranveig.haglund@vtfk.no

411 82 041

Ranveig er fagrådgiver for Service og samferdsels fagene.

Terje Haukedal

Rådgiver

terje.haukedal@vtfk.no

909 13 382

Terje er fagrådgiver for Teknikk og industriell produksjonsfagene.

Edle Cecilie Rød

Rådgiver

edle.cecilie.rod@vtfk.no

941 41 997

Edle har fagrådgiver ansvar for Design og håndverk, restautrant og matfag samt service og samferdselsfagene

Henrik Thoreby

Rådgiver

henrik.thoreby@vtfk.no

900 77 865

Henrik er fagrådgiver for Bygg og anleggsteknikk fagene.

Øvrige ansatte i Skien
Karin Baugerød

Konsulent

karin.irene.baugerod@vtfk.no

35 91 74 78

Karin har ansvaret for oppmelding til fag- og svenneprøve, utstedelse av kompetansebevis

Marit Rugset

Konsulent

marit.rugset@vtfk.no

35 91 70 81

Marit har ansvar for prøveprotokoller, fag- og svennebrev og reiseregninger

Unni Skjortnes

Konsulent

unni.skjortnes@vtfk.no

35 91 72 17

Unni har ansvaret for registrering av lærekontrakter, formidling og Vigorapportering

Besøk oss

Fylkesbakken 10

3702 SKIEN

Ansatte i Tønsberg

Fagrådgivere i Tønsberg
Liv Langedrag Eilerås

Rådgiver

liv.eileraas@vtfk.no

409 04 326

Liv er fagrådgiver for Elektrofagene.

Lena Marie Fekene

Rådgiver

Lena.fekene@vtfk.no

409 04 324

Lena er fagrådgiver for Teknikk og industriell produksjonsfag

Anne Harjo

Rådgiver

anne.harjo@vtfk.no

958 61 215

Anne er fagrådgiver for Service og samferdsels fagene.

Trude Johansen

Rådgiver

trude.johansen@vtfk.no

915 20 976

Trude er fagrådgiver for programområdene Design og håndvert, Naturbruk i tillegg til Bygg- og anleggsfagene.

Harald Nesse

Rådgiver

Harald.nesse@vtfk.no

468 03 784

Harald er fagrådgiver for Restaurant og matfagene.

Tone Elisabeth Wierød

Rådgiver

tone.wierod@vtfk.no

408 03 484

Tone er fagrådgiver for helse og oppvekst fagene.

Øvrige ansatte i Tønsberg
Maryann Bjordal

Konsulent

maryann.bjordal@vtfk.no

33 34 41 78

Maryann har ansvar for fag- svennebrev, kompetansebevis og vitnemål.

Ellen Synnøve Haga

Konsulent

ellen.haga@vtfk.no

33 34 41 68

Ellen har ansvar for tilskudd og kontrakter

Unni D. Langved

Konsulent

unni.langved@vtfk.no

33 34 41 69

Unni har ansvaret for oppmelding til fag- og svenneprøver, administrerer reiseregninger for prøvenemnder

 

Kristin Ekmann

Rådgiver

Kristin.ekmann@vtfk.no

33 34 41 46

Kristin har ansvar for konsernprogrammene

Heidi Hammervik

Rådgiver

heidi.hammervik@vtfk.no

926 62 887

Heidi har ansvar for formidling til læreplass

Inger Rismyhr

Rådgiver

inger.rismyhr@vtfk.no

990 47 189

Inger har ansvaret for kontrakter

Marit Sæthern

Rådgiver

marit.sathern@vtfk.no

478 50 898

Marit har ansvar for prøvenemndsopplæring

Læringer
Victoria Lie Moland

Lærling

vic1503@vtfk.no

33 34 40 00

Victoria er kontor og administrasjonslærling i seksjon for fag og yrkesopplæring.

Mohamed Abukar

Lærling

v0510abmo@vtfk.no

33 34 40 00

Mohamed er kontor og administrasjons lærling i seksjonen for fag- og yrkesopplæring

Besøk oss

Svend Foynsgate 9

3126 TØNSBERG

Oppdatert: 26.02.2020