Ansatte PPT

Sentralbord: tlf. 35 91 86 80
Administrasjon

Heidi Staurheim, seksjonsleder

97 15 55 33 / heidi.staurheim@vtfk.no

Solveig Christensen, administrativt i Skien

91 99 48 27 / solveig.christensen@vtfk.no

Monica Majormoen Brekke, administrativt i Tønsberg

91 69 36 06 / monica.brekke@vtfk.no

 

Team Nord 

Elisabeth Steiro, teamleder

40 90 43 12 / elisabeth.steiro@vtfk.no

 
SKOLE/OPPLÆRING PP-RÅDGIVER TELEFON E-POST
Færder vgs.

Tonje Solberg Nilssen

Pål Olav Evjetun

93 09 74 49

95 05 02 53

tonje.nilssen@vtfk.no

pal.olav.evjetun@vtfk.no

Gjennestad vgs.

Solfrid Jakobsen

40 20 49 65

solfrid.jakobsen@vtfk.no


Greveskogen vgs. 

 


 - AHT avd.

Trine Eide Brekka

Pål Olav Evjetun

Jeanette Flack Johansen

Ingunn Skodvin-Hvammen

90 81 99 40

95 05 02 53

47 34 12 83

99 62 50 16

trine.eide.brekka@vtfk.no

pal.olav.evjetun@vtfk.no

jeanette.johansen@vtfk.no

i.skodvinhvammen@vtfk.no

Holmestrand vgs.

Vibeke Rosnes Nilsen

Kristin Selstrøm Moe

Juliane Fardal

99 37 84 78

93 26 0404

99 07 29 10

vibeke.rosnes.nilsen@vtfk.no

kristin.selstrom.moe@vtfk.no

juliane.fardal@vtfk.no

Horten vgs.

Synne Blanch

Vibeke Rosnes Nilsen

Juliane Fardal

98 62 56 84

99 37 84 78

99 07 29 10

synne.blanch@vtfk.no

vibeke.rosnes.nilsen@vtfk.no

juliane.fardal@vtfk.no

Kompetansebyggeren

Trine Eide Brekka

90 81 99 40

trine.eide.brekka@vtfk.no

Melsom vgs.

Mari Karlsen Hjørnevik

90 84 17 90

mari.karlsen.hjornevik@vtfk.no

Nøtterøy vgs.

Tonje Solberg Nilssen

93 09 74 49

tonje.nilssen@vtfk.no

Sande vgs.

Kristin Selstrøm Moe

Vibeke Rosnes Nilsen

Mari Karlsen Hjørnevik

93 26 04 04

99 37 84 78

90 84 17 90

kristin.selstrom.moe@vtfk.no

vibeke.rosnes.nilsen@vtfk.no

mari.karlsen.hjornevik@vtfk.no

Sandefjord vgs.

Christine Widerøe Frenvik

Cathrine Melhus

Gunnar Vege

98 63 65 49

47 02 77 44

99 79 33 07

christine.frenvik@vtfk.no

cathrine.melhus@vtfk.no

gunnar.vege@vtfk.no

Signo

Elisabeth Steiro 40 90 43 12 elisabeth.steiro@vtfk.no

Skagerak International School

Maria Fagerholt Gjerken 97 13 42 47 maria.gjerken@vtfk.no

Steinerskolen

Elisabeth Steiro 40 90 43 12 elisabeth.steiro@vtfk.no

Re vgs.

Kristin Selstrøm Moe

93 26 04 04

kristin.selstrom.moe@vtfk.no

Wang Toppidrett

Trine Eide Brekka 90 81 99 40

trine.eide.brekka@vtfk.no

Fagopplæringssaker 

Trine Eide Brekka

Solfrid Jakobsen

90 81 99 40

40 20 49 65

trine.eide.brekka@vtfk.no

solfrid.jakobsen@vtfk.no

 

     
Team Sør

Rune Eriksen, teamleder

91 69 91 69 / rune.eriksen@vtfk.no

 
SKOLE/OPPLÆRING PP-RÅDGIVER TELEFON            E-POST

Bamble vgs. 

 - Opplæring mindre grupper

Hans Tore Sanden

Tone Klakegg

91 38 80 25

98 81 03 75

hans.tore.sanden@vtfk.no

tone.klakegg@vtfk.no

Hjalmar Johansen vgs. 

 - Opplæring mindre grupper

Anne-Lene W. Berget

Tone Klakegg

41 23 55 33

98 81 03 75

annelene.berget@vtfk.no

tone.klakegg@vtfk.no

Kragerø vgs.

Hans Tore Sanden

91 38 80 25

hans.tore.sanden@vtfk.no

Porsgrunn vgs. 

 - Opplæring mindre grupper

Tove Felde Ramstad

Tone Klakegg

91 61 08 27

98 81 03 75

tove.felde.ramstad@vtfk.no

tone.klakegg@vtfk.no

Skien vgs. 

 

 - Opplæring mindre grupper

Hanne Lene Riis

Hans Tore Sanden

Tone Klakegg

92 46 39 74

91 38 80 25

98 81 03 75

hanne.lene.riis@vtfk.no

hans.tore.sanden@vtfk.no

tone.klakegg@vtfk.no

Skogmo vgs.

Anne-Lene W. Berget

Ørjan Gullhaug

41 23 55 33

90 50 36 17

annelene.berget@vtfk.no

orjan.gullhaug@vtfk.no

Talenthuset

Tove Felde Ramstad

91 61 08 27

tove.felde.ramstad@vtfk.no

Telemark Toppidrett

Rune Eriksen

91 69 91 69

rune.eriksen@vtfk.no

Thor Heyerdahl vgs. 

Kjetil Kåsa

Laila Meier Snartland

92 29 40 08

47 66 82 52

kjetil.kaasa@vtfk.no

laila.snartland@vtfk.no

Fagopplæringssaker

Rune Eriksen

91 69 91 69

rune.eriksen@vtfk.no

 

Oppdatert: 12.04.2021 kl.13.58