Ansatte PPT

Sentralbord: tlf. 35 91 86 80
Administrasjon

Heidi Staurheim, seksjonsleder

97 15 55 33 / heidi.staurheim@vtfk.no

Solveig Christensen, administrativt i Skien

91 99 48 27 / solveig.christensen@vtfk.no

Monica Majormoen Brekke, administrativt i Tønsberg

91 69 36 06 / monica.brekke@vtfk.no

 

Team Nord 

Elisabeth Steiro, fagkoordinator

40 90 43 12 / elisabeth.steiro@vtfk.no

 
SKOLE/OPPLÆRING PP-RÅDGIVER TELEFON E-POST
Færder vgs.

Tonje Solberg Nilssen

Elisabeth Steiro

93 09 74 49

40 90 43 12

tonje.nilssen@vtfk.no

elisabeth.steiro@vtfk.no

Greveskogen vgs. 

 

 - AHT avd.

Catharina Eriksen

Trine Eide Brekka

Ingunn Skodvin-Hvammen

92 49 33 99

90 81 99 40

99 62 50 16

catharina.eriksen@vtfk.no

trine.eide.brekka@vtfk.no

i.skodvinhvammen@vtfk.no

Holmestrand vgs.

Vibeke Rosnes Nilsen

Kristin Selstrøm Moe

99 37 84 78

93 26 0404

vibeke.rosnes.nilsen@vtfk.no

kristin.selstrom.moe@vtfk.no

Horten vgs.

Synne Blanch

Vibeke Rosnes Nilsen

Jeanette Flack Johansen

98 62 56 84

99 37 84 78

47 34 12 83

synne.blanch@vtfk.no

vibeke.rosnes.nilsen@vtfk.no

jeanette.johansen@vtfk.no

Kompetansebyggeren

Trine Eide Brekka

90 81 99 40

trine.eide.brekka@vtfk.no

Nøtterøy vgs.

Elisabeth Steiro

Tonje Solberg Nilssen

40 90 43 12

93 09 74 49

elisabeth.steiro@vtfk.no

tonje.nilssen@vtfk.no

Sande vgs.

Kristin Selstrøm Moe

Vibeke Rosnes Nilsen

93 26 04 04

99 37 84 78

kristin.selstrom.moe@vtfk.no

vibeke.rosnes.nilsen@vtfk.no

Signo

Elisabeth Steiro 40 90 43 12 elisabeth.steiro@vtfk.no

Steinerskolen

Elisabeth Steiro 40 90 43 12 elisabeth.steiro@vtfk.no

Re vgs.

Kristin Selstrøm Moe

Catharina Eriksen

93 26 04 04

92 49 33 99

kristin.selstrom.moe@vtfk.no

catharina.eriksen@vtfk.no

Wang Toppidrett

Trine Eide Brekka 90 81 99 40

trine.eide.brekka@vtfk.no

Fagopplæringssaker 

Elisabeth Steiro 40 90 43 12

elisabeth.steiro@vtfk.no

 

     
Team Midt

Christine Widerøe Frenvik, fagkoordinator

98 63 65 49 / christine.frenvik@vtfk.no

 
SKOLE/OPPLÆRING PP-RÅDGIVER TELEFON E-POST

Gjennestad vgs.

Maria Fagerholt Gjerken 97 13 42 47 maria.gjerken@vtfk.no

Melsom vgs.

Maria Fagerholt Gjerken 97 13 42 47 maria.gjerken@vtfk.no

Sandefjord vgs.

 

 - AHT avd.

Christine Widerøe Frenvik

Cathrine Melhus

Gunnar Vege

98 63 65 49

47 02 77 44

99 79 33 07

christine.frenvik@vtfk.no

cathrine.melhus@vtfk.no

gunnar.vege@vtfk.no

Skagerak International School

Maria Fagerholt Gjerken 97 13 42 47 maria.gjerken@vtfk.no

Thor Heyerdahl vgs.

 

 

 - AHT avd.

Kjetil Kåsa

Laila Meier Snartland

Solfrid Jakobsen

Gunnar Vege

92 29 40 08

47 66 82 52

40 20 49 65

99 79 33 07

kjetil.kaasa@vtfk.no

laila.snartland@vtfk.no

solfrid.jakobsen@vtfk.no

gunnar.vege@vtfk.no

Fagopplæringssaker

Christine Widerøe Frenvik

98 63 65 49

christine.frenvik@vtfk.no

 
Team Sør

Rune Eriksen, fagkoordinator

91 69 91 69 / rune.eriksen@vtfk.no

 
SKOLE/OPPLÆRING PP-RÅDGIVER TELEFON E-POST

 

Bamble vgs. 

 

 - Opplæring i mindre grupper

Hans Tore Sanden

Solfrid Jakobsen

Leif Fjeldberg

Tone Klakegg

91 38 80 25

40 20 49 65

90 11 51 81

98 81 03 75

hans.tore.sanden@vtfk.no

solfrid.jakobsen@vtfk.no

leif.fjeldberg@vtfk.no

tone.klakegg@vtfk.no

Hjalmar Johansen vgs. 

 

 - Opplæring i mindre grupper

Anne-Lene Wathne Berget

Rune Eriksen

Tone Klakegg

41 23 55 33

91 69 91 69

98 81 03 75

annelene.berget@vtfk.no

rune.eriksen@vtfk.no

tone.klakegg@vtfk.no

Kragerø vgs.

 

Hans Tore Sanden

Leif Fjeldberg

91 38 80 25

90 11 51 81

hans.tore.sanden@vtfk.no

leif.fjeldberg@vtfk.no

Porsgrunn vgs. 

 

 - Opplæring i mindre grupper

Tove Felde Ramstad

Solfrid Jakobsen

Tone Klakegg

91 61 08 27

40 20 49 65

98 81 03 75

tove.felde.ramstad@vtfk.no

solfrid.jakobsen@vtfk.no

tone.klakegg@vtfk.no

Skien vgs. 

 

 

 - Opplæring i mindre grupper

Hanne Lene Riis

Hans Tore Sanden

Rune Eriksen

Tone Klakegg

92 46 39 74

91 38 80 25

91 69 91 69

98 81 03 75

hanne.lene.riis@vtfk.no

hans.tore.sanden@vtfk.no

rune.eriksen@vtfk.no

tone.klakegg@vtfk.no

Skogmo vgs.

Leif Fjeldberg

Anne-Lene W. Berget

Hans Tore Sanden

Tove Felde Ramstad

90 11 51 81

41 23 55 33

91 38 80 25

91 61 08 27

leif.fjeldberg@vtfk.no

annelene.berget@vtfk.no

hans.tore.sanden@vtfk.no

tove.felde.ramstad@vtfk.no

Talenthuset

Rune Eriksen

Tove Felde Ramstad

91 69 91 69

91 61 08 27

rune.eriksen@vtfk.no

tove.felde.ramstad@vtfk.no

Telemark Toppidrett

Rune Eriksen

Hanne Lene Riis

91 69 91 69

92 46 39 74

rune.eriksen@vtfk.no

hanne.lene.riis@vtfk.no

Fagopplæringssaker

Rune Eriksen

91 69 91 69

rune.eriksen@vtfk.no

       

 

Oppdatert: 23.10.2020 kl.14.51