Ansatte PPT

Sentralbord: tlf. 35 91 86 80
Administrasjon

Heidi Staurheim, seksjonsleder

97 15 55 33 / heidi.staurheim@vtfk.no

Solveig Christensen, administrativt i Skien

91 99 48 27 / solveig.christensen@vtfk.no

Monica Majormoen Brekke, administrativt i Tønsberg

91 69 36 06 / monica.brekke@vtfk.no

 

Team Nord 

Elisabeth Steiro, teamleder

46 41 20 14 / elisabeth.steiro@vtfk.no

 
SKOLE/OPPLÆRING PP-RÅDGIVER TELEFON E-POST
Færder vgs.

Trine Eide Brekka

Pål Olav Evjetun

Tonje Solberg Nilssen

90 81 99 40

95 05 02 53

93 09 74 49

trine.eide.brekka@vtfk.no

pal.olav.evjetun@vtfk.no

tonje.nilssen@vtfk.no

Gjennestad vgs.

Christine Widerøe Frenvik

Cathrine Melhus

98 63 65 49

47 02 77 44

christine.frenvik@vtfk.no

cathrine.melhus@vtfk.no

Greveskogen vgs. 

 

 

Solfrid Jakobsen

Trine Eide Brekka

Mari Karlsen Hjørnevik

40 20 49 65

90 81 99 40

90 84 17 90

solfrid.jakobsen@vtfk.no

trine.eide.brekka@vtfk.no

mari.karlsen.hjornevik@vtfk.no

Holmestrand vgs.

Marit Haugen

Vibeke Rosnes Nilsen

99 42 33 67

99 37 84 78

marit.haugen@vtfk.no

vibeke.rosnes.nilsen@vtfk.no

Horten vgs.

 

Vibeke Rosnes Nilsen

Synne Blanch

Jeanette Flack Johansen

Marit Haugen 

99 37 84 78

98 62 56 84

47 34 12 83

99 42 33 67

vibeke.rosnes.nilsen@vtfk.no

synne.blanch@vtfk.no

jeanette.johansen@vtfk.no

marit.haugen@vtfk.no

Kompetansebyggeren

Elisabeth Steiro

46 41 20 14

elisabeth.steiro@vtfk.no
Melsom vgs.

Pål Olav Evjetun

Ingunn Skodvin-Hvammen

Tonje Solberg Nilssen

Christine Widerøe Frenvik

95 05 02 53

99 62 50 16

93 09 74 49

98 63 65 49

pal.olav.evjetun@vtfk.no

i.skodvinhvammen@vtfk.no

tonje.nilssen@vtfk.no

christine.frenvik@vtfk.no

Nøtterøy vgs.

Mari Karlsen Hjørnevik

Solfrid Jakobsen

90 84 17 90

40 20 49 65

mari.karlsen.hjornevik@vtfk.no

solfrid.jakobsen@vtfk.no

Sande vgs.

Jeanette Flack Johansen

Kristin Selstrøm Moe

Marit Haugen 

47 34 12 83

93 26 04 04

99 42 33 67

jeanette.johansen@vtfk.no

kristin.selstrom.moe@vtfk.no

marit.haugen@vtfk.no

Sandefjord vgs.,

studiefor. program

 

Sandefjord vgs., 

yrkesfag og AHT

Cathrine Melhus

Tonje Solberg Nilssen

 

Solveig Renate Libeck

Lourdes Lillevik

 

47 02 77 44

93 09 74 49

 

45 47 36 93

45 46 90 21

 

cathrine.melhus@vtfk.no

tonje.nilssen@vtfk.no

 

solveig.renate.libeck@vtfk.no

lourdes.lillevik@vtfk.no

 

Signo

Elisabeth Steiro Elisabeth Steiro elisabeth.steiro@vtfk.no

Skagerak International School

Elisabeth Steiro Elisabeth Steiro elisabeth.steiro@vtfk.no

Steinerskolen

Synne Blanch

Solfrid Jakobsen

98 62 56 84

40 20 49 65

synne.blanch@vtfk.no

solfrid.jakobsen@vtfk.no

Re vgs.

Pål Olav Evjetun

Kristin Selstrøm Moe

95 05 02 53

93 26 04 04

pal.olav.evjetun@vtfk.no

kristin.selstrom.moe@vtfk.no

Wang Toppidrett

Tonje Solberg Nilssen 93 09 74 49

tonje.nilssen@vtfk.no

Fagopplæringssaker 

Trine Eide Brekka

Solfrid Jakobsen

Synne Blanch

90 81 99 40

40 20 49 65

98 62 56 84

trine.eide.brekka@vtfk.no

solfrid.jakobsen@vtfk.no

synne.blanch@vtfk.no

 

     
Team Sør

Rune Eriksen, teamleder

91 69 91 69 / rune.eriksen@vtfk.no

 
SKOLE/OPPLÆRING PP-RÅDGIVER TELEFON            E-POST

Bamble vgs. 

 

 

Stine K. Haughom

Hans Tore Sanden

Kjetil Kåsa

91 57 48 63

91 38 80 25

92 29 40 08

stine.klebo.haughom@vtfk.no

hans.tore.sanden@vtfk.no

kjetil.kaasa@vtfk.no

Hjalmar Johansen vgs. 

 

 - AHT avdeling

Anne-Lene W. Berget

Laila Meier Snartland

Tone Klakegg

41 23 55 33

47 66 82 52

98 81 03 75

annelene.berget@vtfk.no

laila.snartland@vtfk.no

tone.klakegg@vtfk.no

Kragerø vgs.

 

 - AHT avdeling

Hans Tore Sanden

Anne-Lene W. Berget

Stine K. Haughom

91 38 80 25

41 23 55 33

91 57 48 63

hans.tore.sanden@vtfk.no

annelene.berget@vtfk.no

stine.klebo.haughom@vtfk.no

Porsgrunn vgs. 

 

 

 - AHT avdeling

Maria Gjerken (nord)

Tove Felde Ramstad (sør)

Stine K. Haughom

Tone Klakegg

97 13 42 47

91 61 08 27

91 57 48 63

98 81 03 75

maria.gjerken@vtfk.no

tove.felde.ramstad@vtfk.no

stine.klebo.haughom@vtfk.no

tone.klakegg@vtfk.no

Skien vgs. 

 

 - AHT avdeling

Hanne Lene Riis

Tove Felde Ramstad

Tone Klakegg

92 46 39 74

91 61 08 27

98 81 03 75

hanne.lene.riis@vtfk.no

tove.felde.ramstad@vtfk.no

tone.klakegg@vtfk.no

Skogmo vgs.

Ørjan Gullhaug

Hanne Lene Riis

90 50 36 17

92 46 39 74

orjan.gullhaug@vtfk.no

hanne.lene.riis@vtfk.no

SMI

Hans Tore Sanden

Ørjan Gullhaug

Maria Gjerken

91 38 80 25

90 50 36 17

97 13 42 47

hans.tore.sanden@vtfk.no

orjan.gullhaug@vtfk.no

maria.gjerken@vtfk.no

Talenthuset

Tove Felde Ramstad

Anne-Lene W. Berget

91 61 08 27

41 23 55 33

tove.felde.ramstad@vtfk.no

annelene.berget@vtfk.no

Telemark Toppidrett

Rune Eriksen

91 69 91 69

rune.eriksen@vtfk.no

Thor Heyerdahl vgs. 

Kjetil Kåsa

Maria Gjerken

Laila Meier Snartland

Ørjan Gullhaug

92 29 40 08

97 13 42 47

47 66 82 52

90 50 36 17

kjetil.kaasa@vtfk.no

maria.gjerken@vtfk.no

laila.snartland@vtfk.no

orjan.gullhaug@vtfk.no

Fagopplæringssaker

Rune Eriksen

91 69 91 69

rune.eriksen@vtfk.no

 

Oppdatert: 08.06.2022 kl.12.55