Ansatte PPT

Sentralbord: tlf. 35 91 86 80
Administrasjon

Heidi Staurheim, seksjonsleder

97 15 55 33 / heidi.staurheim@vtfk.no

Solveig Christensen, administrativt i Skien

91 99 48 27 / solveig.christensen@vtfk.no

Monica Majormoen Brekke, administrativt i Tønsberg

91 69 36 06 / monica.brekke@vtfk.no

 

Team Nord 

Elisabeth Steiro, teamleder

40 90 43 12 / elisabeth.steiro@vtfk.no

 
SKOLE/OPPLÆRING PP-RÅDGIVER TELEFON E-POST
Færder vgs.

Tonje Solberg Nilssen

Pål Olav Evjetun

Kristin Selstrøm Moe

93 09 74 49

95 05 02 53

93 26 04 04

tonje.nilssen@vtfk.no

pal.olav.evjetun@vtfk.no

kristin.selstrom.moe@vtfk.no

Gjennestad vgs.

Christine Widerøe Frenvik

98 63 65 49

christine.frenvik@vtfk.no


Greveskogen vgs. 

 

 

Trine Eide Brekka

Solfrid Jakobsen

Jeanette Flack Johansen

90 81 99 40

40 20 49 65

47 34 12 83

trine.eide.brekka@vtfk.no

solfrid.jakobsen@vtfk.no

jeanette.johansen@vtfk.no

Holmestrand vgs.

Vibeke Rosnes Nilsen

Trine Eide Brekka

99 37 84 78

90 81 99 40

vibeke.rosnes.nilsen@vtfk.no

trine.eide.brekka@vtfk.no

Horten vgs.

Vibeke Rosnes Nilsen

Mari Karlsen Hjørnevik

Jeanette Flack Johansen

99 37 84 78

90 84 17 90

47 34 12 83

vibeke.rosnes.nilsen@vtfk.no

mari.karlsen.hjornevik@vtfk.no

jeanette.johansen@vtfk.no

Kompetansebyggeren

Elisabeth Steiro

40 90 43 12

elisabeth.steiro@vtfk.no
Melsom vgs.

Pål Olav Evjetun

Ingunn Skodvin-Hvammen

Tonje Solberg Nilssen

95 05 02 53

99 62 50 16

93 09 74 49

pal.olav.evjetun@vtfk.no

i.skodvinhvammen@vtfk.no

tonje.nilssen@vtfk.no

Nøtterøy vgs.

Synne Blanch

Solfrid Jakobsen

98 62 56 84

40 20 49 65

synne.blanch@vtfk.no

solfrid.jakobsen@vtfk.no

Sande vgs.

Mari Karlsen Hjørnevik

Synne Blanch

90 84 17 90

98 62 56 84

mari.karlsen.hjornevik@vtfk.no

synne.blanch@vtfk.no

Sandefjord vgs.

Cathrine Melhus

Christine Widerøe Frenvik

Juliane Fardal

Tonje Solberg Nilssen

47 02 77 44

98 63 65 49

99 07 29 10

93 09 74 49

cathrine.melhus@vtfk.no

christine.frenvik@vtfk.no

juliane.fardal@vtfk.no

tonje.nilssen@vtfk.no

Signo

Elisabeth Steiro 40 90 43 12 elisabeth.steiro@vtfk.no

Skagerak International School

Christine Widerøe Frenvik 98 63 65 49 christine.frenvik@vtfk.no

Steinerskolen

Solfrid Jakobsen 40 20 49 65 solfrid.jakobsen@vtfk.no

Re vgs.

Kristin Selstrøm Moe

Juliane Fardal

Cathrine Melhus

93 26 04 04

99 07 29 10

47 02 77 44

kristin.selstrom.moe@vtfk.no

juliane.fardal@vtfk.no

cathrine.melhus@vtfk.no

Wang Toppidrett

Trine Eide Brekka 90 81 99 40

trine.eide.brekka@vtfk.no

Fagopplæringssaker 

Trine Eide Brekka

Solfrid Jakobsen

90 81 99 40

40 20 49 65

trine.eide.brekka@vtfk.no

solfrid.jakobsen@vtfk.no

 

     
Team Sør

Rune Eriksen, teamleder

91 69 91 69 / rune.eriksen@vtfk.no

 
SKOLE/OPPLÆRING PP-RÅDGIVER TELEFON            E-POST

Bamble vgs. 

 

 

Stine K. Haughom

Hans Tore Sanden

Kjetil Kåsa

91 57 48 63

91 38 80 25

92 29 40 08

stine.klebo.haughom@vtfk.no

hans.tore.sanden@vtfk.no

kjetil.kaasa@vtfk.no

Hjalmar Johansen vgs. 

 

 - AHT avdeling

Anne-Lene W. Berget

Laila Meier Snartland

Tone Klakegg

41 23 55 33

47 66 82 52

98 81 03 75

annelene.berget@vtfk.no

laila.snartland@vtfk.no

tone.klakegg@vtfk.no

Kragerø vgs.

 

 - AHT avdeling

Hans Tore Sanden

Anne-Lene W. Berget

Stine K. Haughom

91 38 80 25

41 23 55 33

91 57 48 63

hans.tore.sanden@vtfk.no

annelene.berget@vtfk.no

stine.klebo.haughom@vtfk.no

Porsgrunn vgs. 

 

 

 - AHT avdeling

Maria Gjerken (nord)

Tove Felde Ramstad (sør)

Stine K. Haughom

Tone Klakegg

97 13 42 47

91 61 08 27

91 57 48 63

98 81 03 75

maria.gjerken@vtfk.no

tove.felde.ramstad@vtfk.no

stine.klebo.haughom@vtfk.no

tone.klakegg@vtfk.no

Skien vgs. 

 

 - AHT avdeling

Hanne Lene Riis

Tove Felde Ramstad

Tone Klakegg

92 46 39 74

91 61 08 27

98 81 03 75

hanne.lene.riis@vtfk.no

tove.felde.ramstad@vtfk.no

tone.klakegg@vtfk.no

Skogmo vgs.

Ørjan Gullhaug

Hanne Lene Riis

90 50 36 17

92 46 39 74

orjan.gullhaug@vtfk.no

hanne.lene.riis@vtfk.no

SMI

Hans Tore Sanden

Ørjan Gullhaug

Maria Gjerken

91 38 80 25

90 50 36 17

97 13 42 47

hans.tore.sanden@vtfk.no

orjan.gullhaug@vtfk.no

maria.gjerken@vtfk.no

Talenthuset

Tove Felde Ramstad

Anne-Lene W. Berget

91 61 08 27

41 23 55 33

tove.felde.ramstad@vtfk.no

annelene.berget@vtfk.no

Telemark Toppidrett

Rune Eriksen

91 69 91 69

rune.eriksen@vtfk.no

Thor Heyerdahl vgs. 

Kjetil Kåsa

Maria Gjerken

Laila Meier Snartland

Ørjan Gullhaug

92 29 40 08

97 13 42 47

47 66 82 52

90 50 36 17

kjetil.kaasa@vtfk.no

maria.gjerken@vtfk.no

laila.snartland@vtfk.no

orjan.gullhaug@vtfk.no

Fagopplæringssaker

Rune Eriksen

91 69 91 69

rune.eriksen@vtfk.no

 

Oppdatert: 03.09.2021 kl.11.09