Skolens ledelse

Even Storbråten

Rektor

even.storbraaten@vtfk.no

464 48 970

Knut Bjørn Strømmen

Avdelingsleder administrasjon

knut.bjorn.strommen@vtfk.no

415 74 412

Elin Tallay

Avdelingsleder elevtjenesten

elin.tallay@vtfk.no

957 62 887

Ole Haug

Avdelingsleder teknologi og industrifag

ole.haug@vtfk.no

93424819

Linda Lauvålien

Avdelingsleder - Kunst design og arkitektur, Påbygging og Tekniske og allmenne fag

linda.lauvaalien@vtfk.no

924 28 185

Carina Hovland

Fagleder kontor

carina.a.hovland@vtfk.no

901 35 637

Tom Mørk

Avdelingsleder elektrofag

tom.mork@vtfk.no

911 22 869

Øyvind Aas

Avdelingsleder pedagogisk støtte og utvikling

oyvind.aas@vtfk.no

481 00 579

Erik Moen

Fagleder byggdrift

erik.moen@vtfk.no

913 19 399

Jan Tore Olsen

Avdelingsleder bygg og anlegg

jan.tore.olsen@vtfk.no

417 68 488

Hilde Linda Larsen

Avdelingsleder OIK

hilde.linda.larsen@vtfk.no

924 31 970

Kontaktperson for Det 4-årige yrkesfagløpet og Lærlingskolen
Ole Haug

Koordinator yrkesfag og lærlingskolen

ole.haug@vtfk.no

934 24 819