Skolens ledelse

Rektor og ledergruppe

Trond Gausnes

Rektor

trond.gausnes@vtfk.no

99574856

35918305

Skal ansettes

Leder pedagogiske støttetjenester

Rune Wetting

Administrativ leder

rune.wetting@vtfk.no

91810898

35918318

Avdelingsledere

Gøran Høyvik Ulltang

Avdelingsleder idrettsfag

goran.hoyvik.ulltang@vtfk.no

95930207

35918251

Therese Preuss

Avdelingsleder Restaurant og matfag

therese.preuss@vtfk.no

91728069

35918431

Silje Vatten

Avdelingsleder medier og kommunikasjon og Allmenfag påbygg

silje.vatten@vtfk.no

35918371

Heidi Moini (konstituert Katharina Joyce)

Avdelingsleder Opplæring i mindre grupper

heidi.moini@vtfk.no / katharina.joyce@vtfk.no

90072911

35918391

Tone Leine Brekka

Avdelingsleder for voksenopplæring

tone.leine.brekka@vtfk.no

33207710 / 40221465