Skolens ledelse

Rektor og ledergruppe

Trond Gausnes

Rektor

trond.gausnes@vtfk.no

99574856

Heidi Olsen

Leder pedagogiske støttetjenester

heidi.olsen@vtfk.no

95883358

Rune Wetting

Administrativ leder

rune.wetting@vtfk.no

91810898

Avdelingsledere

Gunnar Svendseid

Avdelingsleder idrettsfag

gunnar.svendseid@vtfk.no

47648054

Therese Preuss

Avdelingsleder Restaurant og matfag

therese.preuss@vtfk.no

91728069

Olav Øygard

Avdelingsleder medier og kommunikasjon og Allmenfag påbygg

olav.oygard@vtfk.no

99383900

Katharina Joyce

Avdelingsleder Arbeids- og hverdagslivstrening (AHT)

katharina.joyce@vtfk.no

90072911