Skolens ledelse

Rektor

Gisle Birkeland

Rektor

gisle.birkeland@vtfk.no

94 88 13 16

Avdelingsledere

Lill-Kristin Gundersen

Avdelingsleder pedagogisk service, rektors stedfortreder

lill-kristin.gundersen@vtfk.no

90 99 93 80

Alexander Skaane

Avdelingsleder administrasjon

alexander.skaane@vtfk.no

48 04 23 89

Lise Olsen

Avdelingsleder miljø- og teknologilinje, realfag

lise.olsen@vtfk.no

99 79 73 03

Håvard Løvmo

Avdelingsleder idrettsfag og kroppsøving

haavard.lovmo@vtfk.no

99 72 14 69

Erik Hansson

Avdelingsleder elektro, teknologi- og industrifag

erik.hansson@vtfk.no

40 48 30 83

Birgit Gundersen

Avdelingsleder arbeids- og hverdagslivstrening

birgit.gundersen@vtfk.no

97 55 00 61

Pål Simen Hem

Avdelingsleder nettskolen i Vestfold

paal.simen.hem@vtfk.no

93 22 99 00

Morten Vestland

Avdelingsleder drift

morten.vestland@vtfk.no

99 21 17 47

Mette Ingels

Avdelingsleder elevtjenesten

mette.ingels@vtfk.no

97 54 76 37

Svein Ivar Berg Sandåker

Avdelingsleder studiespesialisering engelsk og språkfag

svein.sandaaker@vtfk.no

45 29 50 20

Jon Gunnar Eide Brekka

Avdelingsleder studiespesialisering norsk og samfunnsfag

jon.brekka@vtfk.no

91 18 43 90

Ellen Maryann Rosenhave

Avdelingsleder studiespesialisering realfag, bibliotek

maryann.rosenhave@vtfk.no

93 06 59 03

Magdalena Hernes

Avdelingsleder helse og oppvekstfag, salg, service og reiseliv

magdalena.hernes@vtfk.no

99 60 84 70

Sabine Hammari Skarstad

Avdelingsleder medier og kommunikasjon, IKT og medieproduksjon, og frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign

sabine.skarstad@vtfk.no

90 18 36 10

Hilde Beate Tørnby

Avdelingsleder opplæring i kriminalomsorgen

hilde.beate.tornby@vtfk

94 88 19 36