Skolens ledelse

Rektor og ledergruppe

Arne Grave

Rektor

arne.grave@vtfk.no

91132085

Foro av Atle Rød
Atle Kjellevold Rød

Avdelingsleder pedagogisk støtte, avdeling Søve

atle.kjellevold.rod@vtfk.no

952 79 532

Finn Ødegård

Avdelingsleder pedagogisk støtte, avdeling Lunde

finn.odegaard@vtfk.no

951 46 432

Portrettbilde av Annette Ajer
Annette Ajer

Avdelingsleder administrasjon

annette.ajer@vtfk.no

977 111 38

Britt Gursli Tobro

Avdelingsleder elevtjenester

britt.tobro@vtfk.no

905 35 814

Nils Ole Gilde

Avdelingsleder gårdsbruk

nils.ole.gilde@vtfk.no

984 63 840

35 91 87 20

Avdelingsledere

Knut Martin Tovslid

For tiden sykemeldt. Avdelingsleder undervisning for Byggfag, Teknikk og Industriell produksjon

knut.martin.tovslid@vtfk.no

901 22 406

Eirik Jensen

Avdelingsleder undervisning for Naturbruk

eirik.jensen@vtfk.no

911 99 144

Portrettbilda av Arne M.Hansen-Krone
Arne Martin Hansen- Krone

Avdelingsleder undervisning for Elektro og FBIE

arne.hansenkrone@vtfk.no

911 30 710

35 91 88 08