Ansatte og kontaktinfo

Ønsker du å kontakte Ressurssenteret, sender du en e-post til vårt postmottak: post@nrs.tm.no.

Administrasjon

Leif Anders Kasin

Studieleder Notodden VGS. og Ressurssenter

leif.anders.kasin@vtfk.no

91164466

35918603

Klikk her for å starte en videokonferanse (etter avtale).

Lars Halvor Simones

Sekretær

lars.halvor.simones@vtfk.no

93454301

35918601

Klikk her for å starte en videokonferanse (etter avtale).

Torodd Moen

Sekretær, Kursholder

torodd.moen@vtfk.no

90971535

35918608

Tone Margit Ø. Steinhaug

Sektretær

tone.steinhaug@vtfk.no

90630117

35918609

Klikk her for å starte en videokonferanse (etter avtale).

Bård Løvgren

Avdelingsleder på Nettskolen og Ressurssenter

baard.lovgren@vtfk.no

41217132

35918605

Klikk her for å starte en videokonferanse (etter avtale).

Birger Thorsen

Administasjon, Fagleder

birgthor@online.no

35027904

Arild Gulliksen

Vaktmester

arild.gulliksen@vtfk.no

35918521

Rådgivere

Helga Synnøve Haave

Rådgiver for Teknikk- og Industriell produksjon, Elektrofag og Service og Samferdsel

helga.synnove.haave@vtfk.no

951 71 341

35 91 85 09

Merethe Solberg Aasen

Rådgiver Ressurssenter og nettlærer norsk

merethe.aasen@vtfk.no

35918602

Nettlærere

Arve Paulsen

Nettlærer - Helse og oppvekst

arve.paulsen@vtfk.no

97507466

Klikk her for å starte en videokonferanse (etter avtale).

Eivind Aspaas

Nettlærer - Engelsk

eivind.aspaas@vtfk.no

41267612

35919200

Klikk her for å starte en videokonferanse (etter avtale).

Inger Johanne Midtgarden

Nettlærer - Norsk, Geografi og Samfunnsfag

inger.midtgarden@vtfk.no

91155369

Klikk her for å starte en videokonferanse (etter avtale).

Bjørn Tveter

Nettlærer - Matte og Naturfag

bjorn.tveter@vtfk.no

Helge Ludvigsen

Nettlærer - Matematikk

helge.ludvigsen@vtfk.no

91790312

Marianne Saubø

Nettlærer - Barne- og ungdomsarbeider

marianne.saubo@vtfk.no

Hilde Skjauff

Nettlærer - Helse og oppvekst

hilde.skjauff@vtfk.no

Birgit Espedalen

Nettlærer - Norsk, matematikk og naturfag

birgit.espedalen@vtfk.no

Kenneth Andreasen

Nettlærer - Samfunnskunnskap og sosiologi

kenneth.andreasen@vtfk.no

Ivar Røed

Nettlærer - Samfunnsfag, Historie og Tysk

ivar.roed@vtfk.no

Anne Wang

Nettlærer - Salg, service og reiseliv og YFF

Arvid Feldhusen

Nettlærer - Matematikk, norsk, samfunnskunnskap, salg og reiseliv

arvid.feldhusen@vtfk.no

Birgitte Broshaug

Nettlærer - Matematikk

birgitte.broshaug@vtfk.no

Elisabet Wikheim Christiansen

Nettlærer - Helse og oppvekst

elisabet.wikheim.christiansen@vtfk.no

Marianne Halstensen

Nettlærer - Religion

marianne.halstensen@vtfk.no

Fredrik Kristiansen

Nettlærer - Engelsk og historie

fredrik.kristiansen@vtfk.no

Gunhild Grøstad

Nettlærer - Salg, service og reiseliv og YFF

gunhild.grostad@vtfk.no

Halvor Skullerud

Nettlærer - Norsk og historie

Tor Alfred Bredesen

Nettlærer - Norsk

tor.alfred.bredesen@vtfk.no

Helge Carlsen

Administrasjon og Elektro

helge.carlsen@vtfk.no

93443762

Klikk her for å starte en videokonferanse (etter avtale).

Jarle Erlend Sethre

Nettlærer - Historie og Samfunnsfag

jarle.erlend.sethre@vtfk.no

92423834

Klikk her for å starte en videokonferanse (etter avtale).

Rosalind Spangelid

Nettlærer - Norsk og Samfunnskunnskap

rosalind.spangelind@skole.vtfk.no

Keyvan Rad

Nettlærer - Norsk og Engelsk

keyvan.rad@vtfk.no

98027604

Eirik Heggenes

Nettlærer - Samfunnsfag, Historie og filosofi

eirik.heggenes@vtfk.no

Nilia Kamilla Storøygard Lie

Nettlærer - Norsk og Engelsk

nilia.kamilla.lie@vtfk.no

90264014

Unni Godal

Nettlærer - Salg, service og reiseliv og YFF

unni.godal@vtfk.no

35027907

Matthew Duane Hochstetler

Nettlærer - Engelsk

matthew.hochstetler@vtfk.no

93247183

Silje Marie Sandvik

Nettlærer - Matte og Naturfag

silje.marie.sandvik@vtfk.no

Lars Sanden Bjørkan

Nettlærer - Salg, service og reiseliv og YFF

lars.sanden.bjorkan@vtfk.no

Marianne Svarstad

Nettlærer - Engelsk

marianne.svarstad@vtfk.no

Hanne Gjuv

Nettlærer - Engelsk

Henriette Sørensen

Nettlærer - Matematikk og naturfag

henriette.sorensen@vtfk.no

Irene Førde

Nettlærer - Helseservicefag

Jan Arve Lia

Nettlærer - Transport og logistikk

jan.arve.lia@vtfk.no

Kai-Rune Tollefsen

Nettlærer - Naturfag og matematikk

kai.rune.tollefsen@vtfk.no

Synne Falck

Nettlærer - Engelsk

Karoline Liberg

Nettlærer - Norsk