Ansatte og kontaktinfo

Ønsker du å kontakte Ressurssenteret, sender du en e-post til vårt postmottak: notodden.ressurs@vtfk.no

Administrasjon

Leif Anders Kasin

Studieleder Notodden VGS. og Ressurssenter

leif.anders.kasin@vtfk.no

91164466

Lars Halvor Simones

Konsulent

lars.halvor.simones@vtfk.no

93454301

350 02 730

Torodd Moen

Konsulent, Kursholder

torodd.moen@vtfk.no

90971535

350 02 728

Tone Margit Ø. Steinhaug

Konsulent

tone.steinhaug@vtfk.no

90630117

35002732

Bård Løvgren

Avdelingsleder på Nettskolen og Ressurssenter

baard.lovgren@vtfk.no

41217132

Marta Klemek

Konsulent

marta.danuta.klemek@vtfk.no

350 02 727

Birger Thorsen

Konsulent

birgthor@online.no

Arild Gulliksen

Vaktmester

arild.gulliksen@vtfk.no

Ole Høgsnes Haugholt

Konsulent

ole.hogsnes.haugholt@vtfk.no

35002772

Rådgivere

Helga Synnøve Haave

Rådgiver for Teknikk- og Industriell produksjon, Elektrofag og Service og Samferdsel

helga.synnove.haave@vtfk.no

951 71 341

35 91 85 09

Gro Laila Bye

Rådgiver Ressurssenter og Nettlærer Matematikk

gro.laila.bye@vtfk.no

95745805

Merethe Solberg Aasen

Rådgiver Ressurssenter og nettlærer norsk

merethe.aasen@vtfk.no

35002769

Nettlærere

Arve Paulsen

Nettlærer - Helse og oppvekst

arve.paulsen@vtfk.no

Eivind Aspaas

Nettlærer - Engelsk

eivind.aspaas@vtfk.no

Bjørn Tveter

Nettlærer - Matte og Naturfag

bjorn.tveter@vtfk.no

Helge Ludvigsen

Nettlærer - Matematikk

helge.ludvigsen@vtfk.no

Birthe Amanda Kanutte Rosland

Nettærer - Matematikk og naturfag

birthe.amanda.kanutte.rosland@vtfk.no

Marianne Saubø

Nettlærer - Barne- og ungdomsarbeider

marianne.saubo@vtfk.no

Birgit Espedalen

Nettlærer - Norsk, matematikk og naturfag

birgit.espedalen@vtfk.no

Kenneth Andreasen

Nettlærer - Samfunnskunnskap og sosiologi

kenneth.andreasen@vtfk.no

Ivar Røed

Nettlærer - Samfunnsfag, Historie og Tysk

ivar.roed@vtfk.no

Arvid Feldhusen

Nettlærer - Matematikk, norsk, samfunnskunnskap, salg og reiseliv

arvid.feldhusen@vtfk.no

Birgitte Broshaug

Nettlærer - Matematikk

birgitte.broshaug@vtfk.no

Elisabet Wikheim Christiansen

Nettlærer - Helse og oppvekst

elisabet.wikheim.christiansen@vtfk.no

Marianne Halstensen

Nettlærer - Religion

marianne.halstensen@vtfk.no

Line Marlene Å. Haugen

Nettlærer - Samfunnskunnskap

line.marlene.a.haugen@vtfk.no

Fredrik Kristiansen

Nettlærer - Engelsk og historie

fredrik.kristiansen@vtfk.no

Gunhild Grøstad

Nettlærer - Salg, service og reiseliv og YFF

gunhild.grostad@vtfk.no

Halvor Skullerud

Nettlærer - Norsk og historie

Tor Alfred Bredesen

Nettlærer - Norsk

tor.alfred.bredesen@vtfk.no

Helge Carlsen

Administrasjon og Elektro

helge.carlsen@vtfk.no

Sveinung Tinnes-Mork

Nettlærer - Vg1 Teknologi- og industrifag

sveinung.tinnesmork@vtfk.no

Jarle Erlend Sethre

Nettlærer - Historie og Samfunnsfag

jarle.erlend.sethre@vtfk.no

Rosalind Spangelid

Nettlærer - Norsk og Samfunnskunnskap

rosalind.spangelind@skole.vtfk.no

Keyvan Rad

Nettlærer - Norsk og Engelsk

keyvan.rad@vtfk.no

Eirik Heggenes

Nettlærer - Samfunnsfag, Historie og filosofi

eirik.heggenes@vtfk.no

Nilia Kamilla Storøygard Lie

Nettlærer - Norsk og Engelsk

nilia.kamilla.lie@vtfk.no

Unni Godal

Nettlærer - Salg, service og reiseliv og YFF

unni.godal@vtfk.no

Silje Marie Sandvik

Nettlærer - Matte og Naturfag

silje.marie.sandvik@vtfk.no

Lars Sanden Bjørkan

Nettlærer - Psykologi

lars.sanden.bjorkan@vtfk.no

Hilde Beate Lia

Nettlærer - Norsk og engelsk

mailto:hilde.beate.lia@vtfk.no

Marianne Svarstad

Nettlærer - Engelsk

marianne.svarstad@vtfk.no

Hanne Gjuv

Nettlærer - Engelsk

hann.gjuv@vtfk.no

Henriette Sørensen

Nettlærer - Matematikk og naturfag

henriette.sorensen@vtfk.no

Irene Førde

Nettlærer - Helseservicefag

irene.johanne.førde@vtfk.no

Jan Arve Lia

Nettlærer - Transport og logistikk

jan.arve.lia@vtfk.no

Kai-Rune Tollefsen

Nettlærer - Naturfag og matematikk

kai.rune.tollefsen@vtfk.no

Synne Falch

Nettlærer - Engelsk

synne.falch@vtfk.no

Karoline Liberg

Nettlærer - Norsk