Skolens ledelse

Her ser du en oversikt over ledergruppa på skolen.

Rektor og ledergruppe

Tomm Svarstad

Rektor

tomm.svarstad@vtfk.no

35 91 85 02 / 971 96 642

Roy-Åge Thunestvedt

Administrativ leder

roy.age.thunestvedt@vtfk.no

35 91 85 04 / 414 75 503

Karl Agnar Wåle

Studieleder

karl.agnar.waale@vtfk.no

35 91 85 03 / 930 33 697

Avdelingsledere

Kjersti Wendelborg

Studiespesialiserende

kjersti.wendelborg@vtfk.no

35 91 85 07 / 920 67 542

Sigrid Øya Nykaas

Helse og oppvekst

sigrid.oya.nykaas@vtfk.no

35 91 85 11 / 915 50 665

Leif Anders Kasin

Ressurssenteret

leif.anders.kasin@vtfk.no

980 43 391

359 18 603

Torgeir Holla

Teknologi- og industrifag, elektro og datateknologi, salg, service og reiseliv

torgeir.holla@vtfk.no

35 91 85 06 / 905 37 277

Svein Ivar Sæther

Yrkessjåfør

svein.ivar.sather@vtfk.no

35 91 85 00 / 970 64 451