Skolens ledelse

Her ser du en oversikt over ledergruppa på skolen.

Rektor og ledergruppe

Karl Agnar Wåle

Rektor

karl.agnar.waale@vtfk.no

35 91 85 02 / 930 33 697

Torgeir Holla

Administrativ leder

torgeir.holla@vtfk.no

35 91 85 04 / 905 37 277

Kjersti Wendelborg

Studieleder

kjersti.wendelborg@vtfk.no

35 91 85 03

Leif Anders Kasin

Studieleder

leif.anders.kasin@vtfk.no

35 91 86 03 / 911 64 466

Avdelingsledere

Anne Grethe Tho

Studiespesialiserende

anne.grethe.tho@vtfk.no

35 91 85 07

Sigrid Øya Nykaas

Helse og oppvekst

sigrid.oya.nykaas@vtfk.no

35 91 85 11 / 915 50 665

Bård Løvgren

Nettskole / Ressurssenteret

baard.lovgren@vtfk.no

35 91 86 05 / 412 17 132

Gro Anita Bergestig

Teknologi- og industrifag, elektro og datateknologi, salg, service og reiseliv

gro.anita.bergestig@vtfk.no

35 91 85 06

Irene Eika

Tilrettelegging

irene.eika@vtfk.no

35 99 77 50 / 909 10 728