Skolens ledelse

Her ser du en oversikt over ledergruppa på skolen.

Rektor og ledergruppe

Karl Agnar Wåle

Rektor

karl.agnar.waale@vtfk.no

35 91 85 02 / 930 33 697

Torgeir Holla

Avdelingsleder administrasjon

torgeir.holla@vtfk.no

35 91 85 04 / 905 37 277

Kjersti Wendelborg

Avdelingsleder pedagogisk støtte

kjersti.wendelborg@vtfk.no

35 91 85 03 / 920 67 542

Leif Anders Kasin

Avdelingsleder administrasjon, Ressurssenteret

leif.anders.kasin@vtfk.no

35 91 86 03 / 911 64 466

Avdelingsledere

Anne Grethe Tho

Avdelingsleder undervisning - Studiespesialiserende

anne.grethe.tho@vtfk.no

35 91 85 07

Sigrid Øya Nykaas

Avdelingsleder undervisning - Helse og oppvekst, AHT

sigrid.oya.nykaas@vtfk.no

35 91 85 11 / 915 50 665

Bård Løvgren

Avdelingsleder undervisning - Ressurssenteret / Nettskole

baard.lovgren@vtfk.no

35 91 86 05 / 412 17 132

Gro Anita Bergestig

Avdelingsleder undervisning - Teknologi- og industrifag, elektro og datateknologi, salg, service og reiseliv

gro.anita.bergestig@vtfk.no

35 91 85 06

Irene Eika

Avdelingsleder pedagogisk støtte - Tilrettelegging

irene.eika@vtfk.no

35 99 77 50 / 909 10 728