Skolens ledelse

Rektor og ledergruppe

Navn: Arild Nordahl Johnsen

Rektor

arild.johnsen@vtfk.no

48004525

33351002

Bjørnar Hagen

Studierektor: studiespesialisering språkfag

bjornar.hagen@vtfk.no

48056881

Kirsten Berg Vandbakk

Studierektor: studiespesialisering samfunnsfag

kirsten.vandbakk@vtfk.no

92292757

Tom Barstad

Stabsleder

tom.barstad@vtfk.no

99022285

33351006

Liv Berit Misund

Studierektor: Helse- og oppvekstfag

livberit.misund@vtfk.no

45231648

Kjersti Haraldseid

Studierektor:Studiespesialisering realfag

kjersti.haraldseid@vtfk.no

47719125

Andre kontakter

Mette Elin Marstok Åkvik

Rådgiver

mette.aakvik@vtfk.no

98047647

33351022

Torunn Aas

Avdelingsleder læringssenteret

torunn.aas@vtfk.no

48260874

33351026

Katrine Thon

Rådgiver

katrine.thon@vtfk.no

92498603

Stig Erik Ask

Konsulent IKT

stig.ask@vtfk.no

90293176