Skolens ledelse

Rektor og ledergruppe

Kai Magne Bråthen

Rektor

kai.magne.braathen@vtfk.no

409 16 358

35 91 75 04

Heidi Torholt

Studierektor Sør

918 83 033

35 91 76 02

Jan Freddy Gusfre

Leder elevtjenester

jan.freddy.gusfre@vtfk.no

913 76 669

35 91 75 06

Inger Hedvig Matveyev

Studierektor Nord

905 84 040

35 91 75 07

Marianne Brekka

Administrasjonssjef

marianne.brekka@vtfk.no

409 16 398

35 91 75 09

Avdelingsledere

Olav-Marius Andersen

Avdelingsleder Språk og samfunn

olavmarius.andersen@vtfk.no

411 22 672

35 91 75 11

Kristine Hella

Avdelingsleder Teknikk og industriell produksjon, m.m.

kristine.hella@vtfk.no

916 26 049

35 91 76 07

Avdelingsleder Teknikk og industriell produksjon, Kjemi- og prosessfag, Tekniske allmennfag, Frisør, blomst, interiør og eksponeringsdesign

Kjetil Larsen

Avdelingsleder Idrettsfag, Kunst, Design og Arkitektur

kjetil.larsen@vtfk.no

416 80 958

39 91 75 51

Henning Bergeland

Avdelingsleder Studieforberedende med arbeidstrening

henning.bergeland@vtfk.no

415 88 695

35 91 76 30

Marianne Johnsson

Avdelingsleder Realfag

marianne.johnsson@vtfk.no

984 93 439

35 91 75 07