Skolens ledelse

Rektor og ledergruppe

Kai Magne Bråthen

Rektor

409 16 358

35 91 75 04

Bilde av Heidi Torsholt
Heidi Torholt

Studierektor Sør

918 83 033

35 91 76 02

Jan Freddy Gusfre

Leder elevtjenester

jan.freddy.gusfre@vtfk.no

913 76 669

35 91 75 06

Bilde av Inger Hedvig M.
Inger Hedvig Matveyev

Studierektor Nord

905 84 040

35 91 75 06

Marianne Brekka

Administrasjonssjef

marianne.brekka@vtfk.no

409 16 398

35 91 75 09

Avdelingsledere

Olav-Marius Andersen

Avdelingsleder Språk og samfunn

olavmarius.andersen@vtfk.no

411 22 672

35 91 75 11

Kristine Hella

Avdelingsleder Teknikk og industriell produksjon, m.m.

kristine.hella@vtfk.no

916 26 049

35 91 76 07

Avdelingsleder Teknikk og industriell produksjon, Kjemi- og prosessfag, Tekniske allmennfag, Frisør, blomst, interiør og eksponeringsdesign

Kjetil Larsen

Avdelingsleder Idrettsfag, Kunst, Design og Arkitektur

kjetil.larsen@vtfk.no

416 80 958

39 91 75 51

Henning Bergeland

Avdelingsleder arbeid- og hverdagslivstrening (AHT)

henning.bergeland@vtfk.no

415 88 695

35 91 76 30

Marianne Johnsson

Avdelingsleder Realfag

marianne.johnsson@vtfk.no

984 93 439

35 91 75 07