Skolens ledelse

Rektor

Bilde av Kai
Kai Magne Bråthen

Rektor

409 16 358

Avdelingsledere

Bilde av Inger Hedvig M.
Inger Hedvig Matveyev

Avdelingsleder pedagogisk støtte og utvikling

inger.matveyev@vtfk.no

905 84 040

Bilde av Marianne Brekka
Marianne Brekka

Avdelingsleder drift

marianne.brekka@vtfk.no

409 16 398

Bilde av Jan Freddy Gusfre
Jan Freddy Gusfre

Avdelingsleder skoleadministrasjon

jan.freddy.gusfre@vtfk.no

91376669

Bilde av Heidi Torsholt
Heidi Torsholt

Avdelingsleder teknologi og industrifag

heidi.torsholt@vtfk.no

918 83 033

Bilde av Lene Dahl Kullvik
Lene Dahl Kullvik

Avdelingsleder frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign, kombiløpet og informasjonsteknologi og medieproduksjon

lene.dahl.kullvik@vtfk.no

928 97 226

Bilde av Marianne Johnsson
Marianne Johnsson

Avdelingsleder realfag og IB

marianne.johnsson@vtfk.no

984 93 439

Bilde av Kjetil Larsen
Kjetil Larsen

Avdelingsleder idrett og norsk

kjetil.larsen@vtfk.no

416 80 958

Bilde av Olav Marius A.
Olav-Marius Andersen

Avdelingsleder språk, samfunn og kunst, design og arkitektur

olavmarius.andersen@vtfk.no

411 22 672

Bilde av Henning Bergeland
Henning Bergeland

Avdelingsleder arbeid- og hverdagslivstrening (AHT)

henning.bergeland@vtfk.no

415 88 695