Skolens ledelse

Rektor

Stein Thomas Tusvik

Rektor

stein.thomas.tusvik@vtfk.no

481 65 055

Avdelingsledere

Merete Myklebust

Avdelingsleder ST

merete.myklebust@vtfk.no

988 40 512

Anne Herlofsen

Avdelingsleder Dans, drama og kroppsøving

anne.herlofsen@vtfk.no

913 27 028

Hans Gøran Bjørk

Avdelingsleder for Salg, service og reiseliv

hans.goran.bjork@vtfk.no

90937944

Bilde av leder for elevtjenester Bente Sjøboden
Bente Sjøboden

Leder for Elevtjenester

bente.sjoboden@vtfk.no

92283690

Erik Næs

Avelingsleder ST

erik.nes@vtfk.no

48145470

Ivar Fiane

Avdelingsleder Musikk

ivar.fiane@vtfk.no

977 49 370

Bilde av avdelingsleder Tone Busk
Tone Busk

Avdelingsleder ST

tone.busk@vtfk.no

93008517

Bjørn Morten Jensen

Avdelingsleder VO

bjorn.morten.jensen@vtfk.no

409 16 374

Torgeir Berstad

Avdelingsleder

torgeir.berstad@vtfk.no

918 95 937