Kontakt oss

SMI-skolen; Opplæring av barn, ungdom og voksne i helse og barnevernsinstitusjoner

Videregående opplæring

Grethe A. Hamre

Studierektor avdeling videregående

grethe.a.hamre@vtfk.no

979 84 772

47 89 40 00

Katrine Rønningen

Lærer/rådgiver Lærer videregående

katrine.ronningen@vtfk.no

958 11 184

47 89 40 00

Elisabeth Aamodt

Lærer videregående

elisabeth.aamodt@vtfk.no

952 70 127

47 89 40 00

Anne Mansås

Lærer videregående

anne.mansaas@vtfk.no

924 68 653

47 89 40 00

Kristin Skaar

Lærer videregående

kristin.skaar@vtfk.no

412 37 992

47 89 40 00

Stian Tranås Angell

Lærer videregående

stian.tranaas.angell@vtfk.no

990 03 802

47 89 40 00

Max Lorenz

Lærer videregående

.@vtfk.no

467 98 363

47 89 40 00

Ola Kåre Risa

Lærer videregående

olakaare.risa@vtfk.no

920 54 650

47 89 40 00

Maria Villmones Bondeson

Lærer videregående

maria.villmones.bondeson@vtfk.no

995 06 323

47 89 40 00

Silja L. Ulshagen

Lærer/rådgiver videregående

silja.ulshagen@vtfk.no

934 05 516

47 89 40 00

Charlotte Welle Albech

Lærer videregående

charlotte.albech@vtfk.no

917 74 639

47 89 40 00

Christer Øren

Lærer videregående

Christer.oren@vtfk.no

924 58 932

47 89 40 00

Kathinka H. Pietrosanto

Lærer videregående

kathinka.pietrosanto@vtfk.no

415 72 676

47 89 40 00

Linda Serina Jensen

Lærer videregående

linda.serina.jensen@vtfk.no

951 03 036

47 89 40 00

Therese Solevågseide Torgersen

Lærer videregående

therese.torgersen@vtfk.no

995 68 147

47 89 40 00

Silje Daae Guldberg

Lærer videregående

silje.daae.guldberg@vtfk.no

901 02 635

47 89 40 00

Roar Langlete

Lærer videregående

roar.langlete@vtfk.no

930 61 631

47 89 40 00

Olga Lucia Torsvik

Lærer videregående

olga.arias@vtfk.no

45370370

47 89 40 00