Elevdemokrati

Elevrådsstyret

Disse utgjør elevrådsstyret skoleåret 2021/2022:

Utdanningsprogram 

Basetillitsvalgt 

Bygg- og anleggsteknikk 

Ida-Sofie Eftang lund 

Arbeids- og hverdagslivstrening 

Ole Morten Napstad Pettersen

Elektro og datateknologi 

Oliver Peevor-Johnson 

Helse- og oppvektsfag 

Hermine Jonsmyr Stensrud 

Idrettsfag 

Jesper Havnås 

Musikk og dans 

Kaspar Ristesund 

Medier og kommunikasjon 

Henrik N. Øvrelid   

Restaurant og matfag 

Julie Fevang Andreassen

Salg, service og reiseliv 

Zuzanna Kamyk 

Studiespesialisering og påbygg  

Silje Larsen Otterdal

Studiespesialisering og påbygg 

Vilde Terjesdatter Gulvik

Teknologi og industrifag 

Elwin Nower Nyborg 

 

Russestyret

Avgangselevene velger et russestyre som skal jobbe for et felles beste for årets russekull. Dette er russestyret 2021/2022:

Navn Rolle Klasse
Per Henrik Nygaard President 3IDB
Danny Son Ngoc Visepresident 3STB
Mina Omholt Olsen Økonomisjef 3STD
Urte Seiliute Økonomisjef 3STD
Marielle Svartangen Wallin Arrangementssjef 3STB
Aurora Henden Sørum Arrangementssjef 3IDB
Marte Zimmermann Børresen Arrangementssjef 3PBB
Mina Celine Sylte Aksjonssjef 3STD
Andrea O Trodal Christensen Aksjonssjef 3MDA
Vilde Johanna Sørlie Gulliksen PR-sjef 3IDB
Celine Eriksen PR-sjef 3MDA
Andrea Nilsen Røsjorde Døpesjef 3IDB
Adrian Snedal Christiansen Revysjef 3IDA
Tuva Moldestad Sandmæl Terrorsjef 3STB
Ingrid Patricia Rice Løsnæs Terrorsjef 3PBA
Kajsa Bengtsson Andreassen Prevensjonsveileder 3IDA
Andrea Kreken-Randsted Prevensjonsveileder 3STA

Skolemiljøutvalget

Skolemiljøutvalget (SMU) skal gi råd i arbeidet med skolemiljøet. Disse utgjør SMU skoleåret 2021-2022:

Roller i SMU  

Navn 

Leder (elev) 

Silje Larsen Otterdal, Vg3 studiespesialiserende 

Nestleder (elev)

Elwin Nower Nyborg, Vg1 teknologi- og industrifag

Andre elevrepresentanter 

Oliver Peevor-Johnson, Vg2 elektro og datateknologi

Hermine Jonsmyr Stensrud, Vg1 Helse- og oppvekstfag

Kaspar Matheus Ristesund, Vg2 Musikk og dans

Joshua Frank Kjendalen, Vg1 Restaurant- og matfag

Skolelederrepresentant 

Monica Gjertsen Steinbakken (sekretær)

Albana Ushtelenca

Ansattrepresentanter

Ragnhild Gulvik

Bianca Jacobs

Skoleeierrepresentant 

 Lillian Kaupang

 

Referater fra møter i Skolemiljøutvalget

DATO REFERAT
16.11.21 SU/SMU referat Thor Heyerdahl vgs_16.11.21
05.01.22 SU/SMU referat Thor Heyerdahl vgs 05.01.22
01.03.22 SU/SMU referat Thor Heyerdahl vgs 01.03.22

 

Publisert: 30.04.2020 Oppdatert: 21.04.2022 kl.13.11