Elevtjenesten

Avdelingsleder

Britt Gursli Tobro

Avdelingsleder, møte etter avtale

britt.tobro@vtfk.no

90535814

Rådgivere

Caroline McAulay

Rådgiver på avdeling Søve

caroline.mcaulay@vtfk.no

48 18 20 21

35918713

Kontortid: mandager kl. 8.30-10.30

               tirsdager kl. 13.00-15.00

               onsdager kl. 8.30-13.30

               torsdager kl. 8.30-10.30

Elisabeth Ljosåk

Rådgiver på avdeling Lunde

elisabeth.ljosaak@vtfk.no

98880288

Kontortid:mandag kl.08.00-. til kl.11.00 og kl.13.00. til kl.15.00.

               tirsdag  kl.11.00. til kl. 13.00.

               onsdag kl.08.00 til kl.15.00.

               torsdag kl.08.00. til kl.15.00.

              fredag etter avtale. Ta kontakt på SMS eller Teams.

Vegar Koslung

Rådgiver på avdeling Lunde

vegar.koslung@vtfk.no

97107226

Kontortid torsdager kl.08.00 til 15.00.

Miljøterapeuter/ assistenter

Berit Solli

Miljøterapeut

berit.solli@vtfk.no

481 68 891

Er å treffe i Lunde på mandager og tirsdager.

Er å treffe på Søve på torsdager.

Berit Reknes Hanken

Assistent

berit.reknes.hanken@vtfk.no@vtfk.no

913 23 341

Trond Fjågesund

Assistent

trond.fjaagesund@vtfk.no@vtfk.no

970 98 894

Mette Holmberg Lien

Assistent

mette.holmberg.lien@vtfk.no@vtfk.no

473 03 121

Tine Omdal

Assistent

tine.omdal@vtfk.no@vtfk.no

Heidi Elise Strand

Miljøterapeut

heidi.elise.strand@vtfk.no@vtfk.no

481 74 667

Er å treffe på Søve på mandager og tirsdager.

Er å treffe i Lunde på onsdager, torsdager og fredager.

Espen Strand

Assistent

espen.strand@vtfk.no@vtfk.no

473 59 811

Jon Arne Prestegård

Assistent

jon.arne.prestegard@vtfk.no@vtfk.no

416 04 611

Viktoria Lauesen

Assistent

viktoria.lauesen@vtfk.no@vtfk.no

932 37 290

Wenche Folkestad

Assistent

wenche.fokestad@vtfk.no@vtfk.no

920 55 780